Гарячі теми закрити

ПСЖ - РБ Лейпциг 3:2 огляд матчу, відео голів за 19 жовтня

Огляд матчу ПСЖ - РБ Лейпциг, відео повтори голів, кращі моменти гри, в якій ПСЖ обіграв РБ Лейпциг з рахунком 3:2 - Ліга чемпіонів

У матчі 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів ПСЖ вдома переміг РБ Лейпциг з рахунком 3:2.

Парижани вийшли вперед після голу Киліана Мбаппе на дев’ятій хвилині, але ще до перерви німці зрівняли рахунок після точного удару Андре Сілви.

У другій половині Бики навіть вийшли вперед, коли відзначився Норд Мукіеле, але все ж три очки в цьому матчі взяв ПСЖ завдяки дублю Ліонеля Мессі – один з м’ячів аргентинець забив з пенальті.

Команда Маурісіо Почеттіно могла забивати і четвертий м’яч, але в самій кінцівці Кіліан Мбаппе упустив шанс зробити дубль і не забив пенальті.

ПСЖ одноосібно очолює групу “А” Ліги чемпіонів з сімома очками. Лейпциг без набраних очок йде на останній сходинці.